آبشار دودهساگار
جولای 31, 2016
موزه ملی هند ( National Museum )
آگوست 2, 2016
مزارع Spice Plantations visit

مزارع Spice Plantations visit

اشتراک گذاری

مزارع Spice Plantations visit – تور گوا

 

تور هند و گوا برای سفر به سرزمینی است مملو از جاذبه های دیدنی، یکی از امکاماتی که تور گردشگری گوا برای گردشگران فراهم می کند، تماشای مزارع اودیه در هندوستان است. یکی از این مزارع، مزرعه Spice Plantations visit است که در ایالت گوا قرار دارد.

سفر به گوا را آغاز می کنیم و به مزرعه Spice Plantations visit قدم می گذاریم که مجموعه ای وسیع، پهناور و سرسبز در کمال شکوه و جلال دلربایی می کند.

 

مزارع Spice Plantations visit - تور گوا

مزارع Spice Plantations visit – تور گوا

 

 

تور گوا و رفتن به مزرعه گرمسیری کشت ادویه گوا ایجاد فرصتی برای پیاده روی و قدم زدن در مزرعه و استشمام بوی خوب ادویه است. در تور گوا اطلاعات زیادی از ادویه جات، کشت و زرع آن و ارزش دارویی و طعم دهندگی آن به غذاهای مختلف به دست خواهید آورد. جوز، وانیل، دارچین، میخک، فلفل، گشنیز از جمله گیاهانی است که در مزارع دیده می شود، گیاه دیگری در این مزارع رشد داده می شود که به ادویه جات ترشی جات معروف است و عطر و بوی بسیار خوبی دارد.

 

مزارع Spice Plantations visit تور گردشگری گوا

مزارع Spice Plantations visit تور گردشگری گوا

 

 

پیرامون مزارع Spice Plantations visit با کشت و زرع سنتی هند و مردم گوا آشنا خواهید شد که درختان گرمسیری همچون بادام، گردو، آرکا (فوفل)، درختان نخل و گرمسیری میوه همانند میوه ستاره ای، جک میوه، کاستارد اپل، موز، پاپایا، آناناس پرورش داده می شود. شما می توانید حداقل چهار میوه های مختلف مرکبات را همراه با تور گردشگری گوا ببینید. مزارع گرمسیری Spice Plantations visit چند گیاه که شامل قهوه، چشم نادر، به چشم می خورد که جزء مصارف مردم گوا است.

شما می توانید در مزرعه ادویه جات گوا هیجان تماشای یک شیرجه مرغ ماهیخوار برای گرفتن او را تجربه کنند. همچنین شما می توانید به تماشای میمون ها که در لابلای درختان گرمسیری جست و خیز می کنند، لذت ببرید. تور گردشگری گوا بهترین فرصت برای گشت و گذار در این مزارع زیبا و تماشایی است.

 

تور هند و گوا - مزارع Spice Plantations visit

تور هند و گوا – مزارع Spice Plantations visit

 

 

دریاچه ای زیبا با آب روان در کنار مزارع باعث شده است 25 گونه مختلف از پرندگان مزارع گرمسیری Spice Plantations visit گوا را برای زندگی انتخاب کنند که از انواع پرندگان همانند فاخته، طوطی کوچک دراز دم، جغدها، مایناها، و حتی برخی از گونه های نادر و در خطر انقراض هستند. تجربه دوستی با طبیعت در کنار تماشای پرندگانی که شاید انواع بسیاری از ان ها را تا به حال ندیده باشید، احساس بسیار خوبی برای شما به وجود خواهد آورد که تکرار نشدنی است.

غالباً یکی از برنامه های تور مسافرتی گوا زمان سفر به این مزارع زیبا و خوش عطر، صرف ناهار با طعم ادویه جات تازه و سالم ای است که اهالی گوا خود بهتر می دانند چگونه و چه اندازه از آن در انواع غذای خود استفاده کنند.

در بهشت محاصره شده توسط مزارع زیبا و رنگارنگ Spice Plantations visit، گونه هایی زیادی از پروانه های زیبا و مختلف به چشم می خورد که از لابلای گیاهان معطر ادویه جات، گویا در حال سرگرمی و بازی هستند. این موجودات دوست داشتنی هر گز از مزرعه گرمسیری خسته نمی شوند. هر لحظه که در مزرعه قدم می زنید، پروازهای گاه بی گاه آن ها در مزرعه توجه شما را بیشتر به خود جلب می کنند.

مردم گوا با پرندگان و پروانه های مزرعه خو گرفته اند و هرگز آن ها را نخواهید دید که آسیبی به ان ها برسانند یا از خود دور کنند، مردم گوا خوب می دانند که مزارع Spice Plantations visit به پناهگاه اصلی و امن آن ها تبدیل شده است. مردم گوا را مردمی دوست دار طبیعت و محیط زیست باید دانست با وجود تمام سخاوتی که در برابر دیگر موجودات نشان می دهند.

 

 

Spice Plantations visit

Spice Plantations visit

 

 

Address: H. No. A-14, Arla Bazar Keri, Ponda, Ponda, Goa 403401, India

Phone:+91 832 234 0329

Hours: 10 AM – 4 PM

 

 

 

http://india-tour.ir

برای کسب اطلاعات بشتر و شرکت در تور جزیره گوا با تماس حاصل نمایید

02188176202

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *