دیوان خاص در شهر دهلی نو هند
آگوست 7, 2016

فیل ها و مزارع زیبای روستا در گوا

اشتراک گذاری

یکی از بهترین مکان ها برای سفر به گوا ، بازدید از روستای زیبا و کوچکی که دست نخورده باقی مانده و هیچ گونه نوگرایی و ابزاری مدرنی در آن دخالت نداشته است. شاید این روستای کوچک را بتوان منطقه گردشگری خالص معرفی کرد. روستا درک درستی و نگاهی اجمالی از فرهنگ زندگی سنتی در روستاییان محلی را نشان می دهد. همراه با تور گوا هند می توانید از دیدنی های روستا بازدید کنید، یک معبد در روستا است که مذهب هندو و اداب  و رسوم پرستش آن را به نمایش می گذارد. کافه و رستوران نیز در این روستا دیده می شود که بوی غذاهای محلی آن مست کننده ترین عطری است که در حوالی مزرعه ها می پیچد. تور گوا هند فرصتی مناسب و ایده ال برای تعامل با فیل های مزرعه این روستای کوچک است. شاید تجربه گذراندن دقایقی کنار این موجودات غول پیکر اما دوستداشتنی و بی خطر، لذت بخش ترین برنامه سفر به گوا باشد.

 

فیل ها و مزارع هندوستان

 

روستا یکی از بهترین نقاط برای گذراندن تعطیلات اخر هفته یا پیک نیک برای بومی های گوا شده است. تماشای این سرزمین کوچک و رویایی به اندازه ای باورنکردنی و فوق العاده است که گویی کارتنی است که از تلویزیون خانه به تماشای آن نشسته اید. روستا برای استراحت روزانه و گرفتن آرامش برای دور شدن از زندگی ماشینی امروز بهترین مکان گوا محسوب می شود.

کودکان می توانند در مزارع روستا بازی کنند، ماجراجویی کننند و از تفریح و سرگرمی های تکرار نشدنی رو.ستا نهایت را لذت ببرند.

 

جاذبه های تور گوا هند در Elephant and village plantation

به سختی می توان گفت که بهترین جاذبه در میان زیبایی ها و شگفتی های روستا، کدام یک می تواند بهترین یا خاطره انگیزترین باشد، اما شاید جربه سرگرمی و بازی در میان موج.داتی درشت هیکل باورنکردنی به نظر بیاد، ترسو لذت یک حس آمیخته ای است که هیجان از سفر به گوا را بیشتر می کند. شما می توانید بازی های متفاوتی با فبل ها داشته باشید:

دست زدن به فیل ها، سوار شدن بر پشت فیل ها و گذر از رودخانه، حمام کردن فیل ها و تماشای آن ها حتی غذا دادن و بازی کردن با ان ها تنها بخشی از نشاط و سرگرمی است که می توانید در مزرعه تجربه کنید. هرگز فراموش نکنید که همراه با خود دوربین عکاسی داشته باشید.

 

فیل ه و مزارع گوا

 

شما می توانید اقامت خود را در یکی از کلبه های جنگلی روستا انتخاب کنید و از صدای زیبای پرندگان در میان درختان انبوه سبز لذت ببرید. استشمام یک هوای پاک به دور از آلودگی و استرس در کنار خانواده و دوستان می تواند بهترین لحظاتی باشد که در طول هفته سپری می کنید.

از مزرعه های ادوبه جات روستا دیدن کنید و برای یک ترشی خانگی از ادویه مخصوص این روستا خریداری کنید. ادویه های مخصوص پخت و پز نیز می تواند آشپزی شما را دگرگون سازد. شما روش ارگانیک کشت و کشاورزی را تجربه خواهید کرد. واقعا جذاب به نظر می رسد که چگونه اهالی روستا ادویه ترشی جات مزرعه را مدیریت می کنند. ادویه جات روستا یکی از معتبرترین و معروف ترین ادویه های هند در گوا به شمار می آید که در بازار هند و جهان عرضه می گردد.

شنا و قایقرانی در آبهای آرام یکی دیگر از جاذبه هایی است که روستا شما را مجذوب خود می کند.

اگر همراه با تور هند نوروز 96 در روز سه شنبه راهی این روستا شوید، در یک مراسم که با آیین شاهوار و همراهان برگزار می شود و زنان لباس مخصوص مهاراجه (maharani) می پوشند می توانید شرکت کنید و با اداب و رسوم سنتی مردم گوا بیشتر از نزدیک دیدن کنید.

بازدید از کلیسا و معابد قدیمی نیز می تواند، برای شما جالب باشد.

منطقه Elephent and village plantation که بیشتر شبیه به اردوگاهی تفریحی می ماند، برای برگزاری اردوهای مدارس می تواند یک انتخاب مناسب باشد. این اردو برای کودکان در کنار سرگرمی و بازی می تواند آموزه های بسیاری نیز داشته باشد. دوستی با حیوانات و نگهداری از محیط زیست یکی از بهترین آموزش هایی است که در این اردو می توان کودکان را با آن بیشتر آشنا نمود.

سفر به جزیره گوا در هر زمانی می تواند انجام شود و محدودیتی برای شما نخواهد داشت. اگر تمایل داشتید که در تور هند یا اینکه در ماه اسفند و نزدیک نوروز برای داشتان تعطیلاتی عالی و متفاوت در تور گوا نوروز 96 ثبت نام کنید میتوانید با کارشناسان تخصصی سفر به هند تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *